پروفایل

مختصری درباره من

سلام.. من یک توسعه دهنده وب هستم

من برنامه‌نویسی را با یک زبان اسکریپتینگ (mSL) شروع کردم... در قدم بعد، شروع به یادگیری زبان C کردم و برای مدتی از برنامه‌نویسی سیستم لذت بردم; در این بین کمی هم با زبان Java آشنا شدم. با گذشت زمان و انتشار نسخه ۴.۳ زبان PHP، به توسعه نرم‌افزارهای تحت وب علاقه‌مند شدم. از آن زمان به بعد، فعالیت اصلی من به توسعه اپلیکیشن های تحت وب تغییر پیدا کرد که تا امروز نیز ادامه دارد. امروزه بیشتر از زبان PHP استفاده می‌کنم اما گاهی بر حسب نیازهای پروژه با زبان Python و یا پلتفرم NodeJs نیز کار می‌کنم.

من در کنار انجام پروژه های کاری، جهت بالا بردن سطح دانش عمومی برنامه نویسان ایرانی، به آموزش نیز می‌پردازم; که این آموزش‌ها شامل دوره های مقدماتی تا پیشرفته طراحی و توسعه اپلیکیشن های تحت وب می‌شوند.. اکثرا این آموزش ها بصورت خصوصی برگزار می‌شوند، اما تصمیم دارم در آینده نزدیک این دوره ها را بصورت عمومی نیز برگزار کنم.

همچنین بخشی از اوقات فراغت من صرف نوشتن مقالات و توسعه و انتشار پکیج های متن باز می‌شود. می‌توانید مقالات را در وب‌لاگ و یا سرویس ویرگول دنبال کنید; برخی از پکیج ها نیز در ریپازیتوری گیت‌هاب موجودند.

من برای مشاوره، آموزش، طراحی و توسعه پروژه های شما و انعقاد قرارداد های کاری در دسترس هستم. کافی‌ست با من در تماس باشید.

استخدام دریافت رزومه

نام علی بیات
تخصص توسعه دهنده ارشد وب
تلفن تماس ۹۸۹۳۷۴۲۵۹۴۰۰+
وب‌ سایت www.alibayat.id.ir
پست الکترونیک ali.bayat@live.com
پست الکترونیک info@alibayat.id.ir
همکاری به صورت تیمی
همکاری به صورت پروژه‌ای
فعالیت در جامعه اُپن سورس

خدمات

توسعه بَک اِند
طراحی فرانت اِند

علایق و سرگرمی‌ها

موسیقی
برنامه نویسی
مسافرت

اینستاگرام

افکار من

بخش مهمی از یک توسعه‌دهنده خوب بودن شامل به روز بودن و تسلط داشتن بر ابزاری است که با آن کار می‌کنیم.

علی بیات

با من تماس بگیرید

از طریق این فرم اهداف و نیازهای پروژه خود را با من در میان بگذارید.